Yol Arkadaşım 2 Filmi Yorumları


Yol Arkadaşım 2 Filmi yorumları, Fragmanları ve Yol Arkadaşım 2 filmi eleştirileri ile ilgili her şey.

Yönetmen: Bedran Güzel 
Oyuncular: Oğuzhan Koç, Olgun Toker, İbrahim Büyükak, Ezgi Eyüboğlu
Vizyon Tarihi: 12.10.2018 
Süre: 115 Dakika  
Tür: Komedi

İlk vizyona girdiği zaman (yaklaşık bir yıl geçti) Senaristliğini İbrahim BÜYÜKAK'ın yaptığı Yol Arkadaşım filmi, Onur (Oğuzhan Koç) ve Şeref'in (İbrahim Büyükak) yol arkadaşı olarak başladığı İstanbul'dan Ayvalığa uzanan yolculukları ve maceralarını anlatmaktaydı.

Komedi türündeki filmin devam filmi olan Yol Arkadaşım 2 Filmi, yine 
Senaristliğini İbrahim BÜYÜKAK'ın yaptığı, yönetmenliğin Bedran Güzel, oyuncu kadrosunda ise, Dilber Ay, Ezgi Eyüpoğlu, Olgun Toker'in olduğu bir yapımla yine bizleri gülmekten kırıp geçireceği bir yapım ile 12 Ekim'de vizyona girdi.

Hayat Garip yol arkadaşları filan..


Yol Arkdaşım 2 Eleştiri


Birbirine zıt iki kişinin eğlenceli yol arkadaşlığı bu filmde bir tık ileriye taşınarak ev ve iş arkadaşlığına da dönüşmüş. 

Şeref ile Onur'un iş arkadaşlığı ise, Şeref'in Onur'un başarısız bir şekilde menajerliğini yapmaktadır. Onur Müzik sektöründe başarı yakalayamayınca Eski mesleği ilaç mümessilliğine dönmeye karar verdiğinde  Şeref ona sürpriz yaparak bir Turne ayarlayarak sahne almasını sağlar ve olaylar Şeref ve Onur'un bu turneye çıkması ile Çeşme yolunda eğlenceli yolculukları başlamaktadır.

İlk filmdeki gibi bol kahkaha ve sürprizlerle dolu bir yolculuk izleyicileri bekliyor.

Oğzuhan Koç ve İbrahim Büyükak birlikte, Bursa Eskişehir, İstanbul ve Kütahya'da seyircilerle buluşarak sohbet de etmekte.

 
Yol Arkadaşım 2 Uzun Fragman


https://www.youtube.com/watch?v=m142w0q-QHE
Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder