SEO 2019 - GÜÇLÜ BACKLİNK İNŞASI NASIL YAPILIR


Güçlü bağlantılar oluşturarak sitenizin arama motoru sonuçlarındaki konumunu nasıl güçlendireceğinizi öğrenin. Bu kursta Peter Kent, SEO (arama motoru optimizasyonu) ile ilgili olarak bir bağlantının anatomisini reddetmektedir.

Bağlantıların sayfa sıralamasını nasıl etkilediğini açıklıyor ve güçlü bir bağlantı oluşturabilmeniz için mükemmel bir bağlantı oluşturan özellikleri ortaya koyuyor. Sitenize nasıl geri döndüğünü, karşılıklı bağlantı oluşturmayı ve blog ve dizinler aracılığıyla bağlantı oluşturmayı diğer web sitelerinden nasıl bağlayacağınızı kapsar.

Konular şunlardır: Bağlantı popülerliği Sayfa sıralaması Arama ile ilgili link bileşenleri Mükemmelleştiren bağlantılar Sorunlu bağlantılardan kaçınmak Bir web sitesine gelen bağlantıları analiz etme Yerel sayfaları ve dizinleri kullanma Blogcularla çalışmak Sosyal ağ bağlantıları Daha fazla bağlantı alma Linkler için ödeme yapmak, link satın almak Bu kurs, sitenize arama motoru optimizasyonu konusunda yardımcı olmak için web sitenize nasıl link oluşturacağınızı açıklar .

Yani, büyük arama motorlarını web sayfalarınızı arama sonuçlarında üst sıralarda tutmaya teşvik etmek .

Dersleri anlamak için bazı temel bilgilere ihtiyacınız olacak. Elbette bir web tarayıcısını nasıl kullanacağınızı ve Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarını kullanmanın temellerini bilmeniz gerekir . Ayrıca biraz basit bir HTML anlamanız gerekir. Çok değil, başarılı bir web geliştiricisi olmanıza gerek yok , ancak size HTML köprülerinin yapısını göstereceğim, bu yüzden buna girdiğimizde tamamen kaybolmamalısınız. Ayrıca, bu öncelikle size ait olan diğer sitelerden bağlantı almakla ilgili olmakla birlikte , kavramlar kendi sitenizdeki sayfalar arasındaki bağlantılar için de geçerlidir ; bu nedenle, bunun nasıl yapılacağını,

HTML’yi veya düzenleme aracınızı nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekir . bağlantıları oluşturmak ve biçimlendirmek için Anahtar kelimeler herhangi bir SEO projesi için çok önemli olduğu için, hangi anahtar kelimeleri hedeflemeniz gerektiğini nasıl belirleyeceğinizi de bilmeniz gerekir. Bu genellikle herhangi bir SEO projesinin başlangıcında üstlenilen bir görevdir , bu yüzden burada ele aldığım bir şey değil.
 Daha önceki dersimde, SEO'yi Geliştirmek için Web Sitenizi Analiz Etme hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz .
Tepkiler:

0 yorum:

Yorum Gönder